• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 39170
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  افتتاح ۲۴۳ مین واحد مسکونی برای معلولان آذربایجان‌شرقی/ افزایش میزان کمک به خانواده‌های معلول
  دیبا: ۲۴۳ مین واحد مسکونی برای معلولان آذربایجان‌شرقی واگذار شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی آذربایجانشرقی، به مناسبت هفته جهانی افراد دارای معلولیت و همزمان با سراسر کشور واحدهای مسکونی اتمام یافته بهزیستی آذربایجان‌شرقی به اقشار تحت پوشش واگذار شد.

  مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی فرگل صحاف در این مراسم که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد با بیان افتتاح یک‌هزار و ۹۴۳ واحد مسکونی به اقشار تحت پوشش سازمان بهزیستی در سراسر کشور اظهار داشت: ۷۱ واحد از این پروژه‌ها متعلق به جامعه هدف بهزیستی استان بود که توسط دکتر قبادی‌دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور به صورت آنلاین افتتاح شد.

  تحقق ۷۰ درصدی هدف‌گذاری نهضت مسکن 

  مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی از تحقق ۷۰ درصدی هدف‌گذاری نهضت ملی مسکن معلولان و مددجویان بهزیستی خبر داد.

  وی با بیان همکاری ارگان‌های بهزیستی، بسیج سازندگی، قرارگاه خاتم الانبیا (ص)، مسکن و شهرسازی، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان جهت تامین مسکن اقشار تحت پوشش بهزیستی افزود: به‌طور کلی به تعداد ۵۵۳ خانوار دو معلول شهری و روستایی از ابتدای تفاهم‌نامه دو معلولین از کمک‌های بهزیستی جهت تامین مسکن برخوردار شده‌اند.

  افزایش میزان کمک به خانواده‌ها دارای حداقل دو عضو معلول 

  فرگل صحاف همچنین از افزایش میزان کمک‌های بلاعوض به خانواده‌های دارای حداقل دو عضو معلول خبر داده و یادآور شد: در راستای کمک به تامین مسکن جامعه هدف مقرر شده که مبلغ کمک‌های بلاعوض خانواده‌های مذکور روستایی به ۸۵ میلیون تومان و شهری به ۱۴۰ میلیون تومان افزایش یابد.

  کمک ۳/۵ میلیاردی بهزیستی برای واگذاری ۲۴۳ واحد در سال‌جاری 

  مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی با اشاره به واگذاری ۲۴۳ واحد مسکونی در سال‌جاری از کمک ۳٫۵ میلیارد تومانی بهزیستی و ۵ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومانی سایر ارگان‌ها برای ساخت و واگذاری این  واحدها خبر داد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز