• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 39153
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  هشدار درباره زایش بافت فرسوده تبریز
  دیبا:عضو شورای شهر تبریز گفت: بافت فرسوده تبریز در سال‌های گذشته نه تنها کم نشده بلکه زایش هم پیدا کرده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از فارس، لایحه شهرداری تبریز در خصوص صدور مجوز جهت صدور پروانه ساختمانی تا آخر سال ۹۹ به منظور استمرار تسهیلات ویژه برای ساخت و سازهای جدید و فراهم آوردن شرایط تشویقی برای احیا بافت‌های فرسوده بررسی شد.

  فریدون بابایی‌اقدم عضو شورای شهر تبریز اظهار داشت: طرح جامع مصوب چهار سال پیش است اما مشخص نیست آیا مصوبه دیگری وجود داشته یا خیر.

  وی افزود: از سال ۸۴ که نقشه بافت فرسوده تبریز مشخص شده نه تنها بافت فرسوده کاهش نداشته بلکه شاهد زایش بافت فرسوده نیز بودیم که لازم است، وسعت بافت فرسوده را افزایش دهیم‌ نه اینکه آن را کاهش دهیم.

  فرج محمد قلیز‌اده دیگر عضو شورای شهر تبریز نیز، گفت: طرح جامع چهار سال  پیش ابلاغ شده و مشخص نیست کدام‌ مصوبه بافت را تغییر داده است.

  لایحه شهرداری تبریز در خصوص صدور مجوز جهت صدور پروانه ساختمانی تا آخر سال ۹۹ برای املاک عـده‌ای از شهروندان که قبل از خروج از محدوده بافت فرسوده برابر ابلاغ طرح جدید شـهرسازی، مجوز نقشه یا پیش پروانه اخذ گردیده است به منظور استمرار تسهیلات ویژه برای ساخت و سازهای جدید و فراهم آوردن شـرایط تشویقی برای احیا بافت‌های فرسوده  به تصویب رسید.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز