• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 39139
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پرداخت هدیه ازدواج بدون درخواست و مراجعه/ کاهش ۷۰ میلیون مراجعه حضوری به تامین اجتماعی
  دیبا: مدیرکل بیمه تامین اجتماعی آذربایجان شرقی از پرداخت هدیه ازدواج بدون درخواست و مراجعه حضوری برای کلیه بیمه شدگان اجباری در قالب طرح ۳۰۷۰ سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از فارس، جعفر سمساری در گفت و گویی با اشاره به اجرای طرح ۳۰۷۰ توسط سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: با اجرای این طرح ارائه ۳۰ خدمت حضوری در شعب تامین اجتماعی به صورت غیر حضوری صورت می گیرد.

  وی کاهش سالانه ۷۰ میلیون از ۹۶ میلیون مراجعه حضوری به تامین اجتماعی را از مهمترین اهداف اجرای این طرح برشمرد و گفت: پرداخت هدیه ازدواج بدون درخواست و مراجعه برای همه بیمه شدگان اجباری دارای ۷۲۰ روز سابقه پرداخت حق بیمه در پنج سال منتهی به تاریخ ثبت رسمی اولین عقد دائم یکی از خدماتی است که در قالب این طرح ارائه می شود.

  مدیر کل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی در خصوص روش بهره مندی متقاضیان از این هدیه نیز خاطر نشان کرد: در این خدمت غیر حضوری اطلاعات ازدواج متقاضیان به صورت آنلاین و برخط از سازمان ثبت احوال دریافت و شرایط و نحوه پرداخت هوشمند کمک هزینه به شماره حساب بیمه شده به صورت سیستمی احراز و در نهایت پیامک تبریک و  اعلام واریز کمک هزینه ازدواج (هدیه) به بیمه شده ارسال می شود.

  سمساری تاکید کرد: استفاده از خدمات دیجیتال و غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی از طریق ثبت شماره همراه و حساب بانکی بیمه شده با مراجعه به آدرس http://eservices.tamin.ir
  به سهولت امکان پذیر بوده و   مرکز ارتباطات و نظارت مردمی سازمان نیز با شماره گویای ۱۴۲۰ بصورت شبانه روزی پاسخگوی سووالات بیمه شدگان است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز