• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 38831
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  طرح ناظران سلامت در استان آذربایجان‌شرقی اجرا می‌شود
  دیبا: مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی گفت: “طرح ناظران سلامت” در استان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز اجرا می شود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی هلال احمر آذربایجانشرقی،  حمید حسین پور امروز در نشست کمیته طرح ناظران سلامت که در سالن شهید سلیمانی هلال احمر  اظهار داشت: به منظور قطع زنجیره ویروس کرونا  طرح “ناظران سلامت” با مشارکت  جوانان و داوطلبان و امدادگران در سطح استان، اجرا می‌شود.

  وی گفت: طرح ناظران سلامت با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سطح استان آذربایجان‌شرقی اجرا می‌شود.

  مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان  آذربایجان‌شرقی به  مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و هلال احمر در اجرای طرح ناظران سلامت اشاره کرد و  افزود: جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی،  طرح ناظران سلامت را با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی تبریز به منظور قطع زنجیره  ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع آن  و در راستای حمایت از زندگی و سلامت انسان ها اجرا می کند.

  حسین پور با اشاره به دستورالعملهای موجودگفت: جمعیت هلال احمر در این طرح اعضای فعال را به دانشگاه علوم پزشکی معرفی می کند ، و  اعضاء از طریق شرکت در کارگاه آموزشی بصورت وبینار، با شیوه  اجرای طرح آشنا شده ودر ادامه  با  حضور در ادارات، مراکز ارائه خدمات عمومی بر عملکرد آنها  در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی مراکز بهداشت نظارت خواهند کرد.

  وی تاکیدکرد:  ارائه آموزش های عمومی  به اقشار مختلف و ارائه گزارش روزانه به مراکز بهداشتی از جمله اقدامات اعضای هلال احمر در این طرح خواهد بود.

  مدیرعامل هلال احمر آذربایجان شرقی با اشاره به تعهدات دانشگاه علوم پزشکی در اجرای طرح مذکور افزود:اعلام و  ابلاغ اجرای طرح به مراکز شهرستانی ،تهیه و اعلام اسامی پایگاه های سلامت ،صدور معرفی نامه برای اعضاء هلال احمر شرکت کننده در طرح، مشخص کردن  محدوده طرح  ،ارائه آموزشهای  لازم و توزیع چک لیست های مورد نیاز در اجرای طرح از جمله تعهداتی  است که توسط  دانشگاه علوم پزشکی در راستای اجرای طرح ناظران سلامت اجرا می شود.

  حسین پور  با اشاره به هدف اجرای طرح ناظران سلامت اظهار کرد: این طرح در با همکاری  جوانان، داوطلبان و نجاتگران و امدادگران با بازرسان سلامت محیط و کار دانشگاه‌ علوم پزشکی در خصوص  کنترل و نظارت بر حسن اجرای پروتکل های بهداشتی و جهت  صیانت از سلامت همشهریان  عزیز و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا انجام می شود.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز