• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38318
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خبر داد
  تلاش برای تدریس کتب فرهنگ شهروندی در برنامه «شاد»
  دیبا: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: برنامه ریزی‌های لازم جهت مذاکره با شبکه اجتماعی شاد برای تدریس کتاب‌های فرهنگ شهروندی در قالب این برنامه انجام شده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجانشرقی، جعفر پاشایی با بیان این‌که تدوین کتاب‌های آموزش شهروندی در شهرداری تبریز، اقدام مهم و ماندگاری بوده است، گفت: در شرایط حاضر این کتاب‌ها در مدارس تدریس نمی‌شود، ولی تلاش داریم تدریس این کتاب‌ها در قالب شبکه اجتماعی شاد گنجانده شود.

  وی افزود: تفاهم نامه‌ای با معاونت فرهنگی شهرداری تبریز منعقد شده تا اقدامات لازم در خصوص اضافه شدن آموزش شهروندی به دروس شبکه شاد انجام شود.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکید کرد: در صورت توافق با شبکه شاد، به زودی شاهد تدریس آموزش‌های شهروندی در این برنامه خواهیم بود.

  وی گفت: به دلیل حضور خانواده‌ها در کنار دانش آموزان جهت کنترل نحوه تحصیل آنان در منازل، تدریس کتاب‌های آموزش شهروندی در قالب شبکه شاد، تاثیر بیشتری در سطح جامعه خواهد داشت به طوری که خانواده‌ها نیز از این کتاب‌ها بهره مند می‌شوند.

  وی در بخش دیگری از سخنانش با قدردانی از شهردار تبریز در توسعه زیرساخت‌های ورزش مدارس، ادامه داد: تاکنون شهرداری اقدامات موثر و مفیدی برای توسعه زیرساخت‌های ورزش مدارس انجام داده و با دستور شهردار محترم به مناطق دهگانه شاهد گسترش همکاری شهرداری‌ها با مدارس هستیم.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز