• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38252
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  شرکت‌های هواپیمایی ۶۰ درصد ظرفیت هواپیما مسافر سوار کنند
  دیبا: مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: در راستای عمل به ضوابط بهداشتی شرکت‌های هواپیمایی مکلفند از ۶۰ درصد ظرفیت هواپیما برای سوار کردن مسافران استفاده کنند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی فرودگاههای آذربایجانشرقی، آذری مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: شرکت‌های هواپیمایی مکلفند از ۶۰ درصد ظرفیت هواپیما برای سوار کردن مسافران استفاده کنند  و این اقدام به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی در داخل هواپیما برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در عمل به تصمیمات ستاد کرونا انجام می‌شود.

  او با اشاره به اقدامات انجام شده در فرودگاه‌های استان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: در این راستا کلیه سطوح داخلی، امکانات و تجهیزات مورد استفاده در داخل ترمینال‌های فرودگاه تبریز و سهند روزانه و در چندین نوبت ضدعفونی می‌شوند.

  مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: علاوه بر نصب استیکر‌های رعایت فاصله اجتماعی در فرودگاه‌های استان، ناظران سلامت  مستقر در فرودگاه‌ها نیز بر چگونگی رعایت فاصله گذاری اجتماعی در فرودگاه‌ها نظارت می‌کنند.

  آذری از مردم خواست برای رعایت ضوابط بهداشتی از حضور در فرودگاه‌های استان برای بدرقه و استقبال از مسافران خودداری و مسافران نیز دستورالعمل‌های بهداشتی را در داخل فرودگاه‌ها و داخل هواپیما رعایت کنند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز