• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38193
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ۴۶ هزار و ۲۰۰ متر حفاظ برای ایمن‌سازی جاده‌های آذربایجان‌شرقی بهسازی شد
  دیبا: معاون راهداری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در هفت ماه امسال ۴۶ هزار و ۲۰۰ متر حفاظ در سطح جاده‌های این استان به منظور ارتقای ایمنی کاربران جاده‌ای مرمت، بهسازی و نصب شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجانشرقی، غلامرضا رسول زاده، روز شنبه در گفت و گویی با بیان اینکه این اقدام برای به حداقل رساندن تصادفات جاده ای انجام شده است، افزود: در این مدت ۵ هزار و ۲۹۷ مورد علایم و تابلو در جاده های مختلف استان نصب شده است.

  وی اظهار داشت: امسال اقدامات لازم برای اصلاح ۲۲ نقاط T شکل و پرتصادف جاده های استان انجام و در یک هزار و ۹۰۳ کیلومتر از جاده ها نیز عملیات خط کشی اجرا شده است.

  معاون راهداری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی از دیگر اقدامات حوزه ایمنی راه در این استان را رنگ آمیزی ۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع پایه های علائم عمودی اعلام کرد.

  رسول زاده، ادامه داد: با اقدامات انجام شده در کارگاه تاسیسات و علایم ایمنی راه، این اداره کل در نصب علایم و حفاظ در جاده ها بیش از ۱۱ میلیارد تومان صرفه جویی کرده است.

  آذربایجان‌شرقی دارای ۲۳۵ کیلومتر آزادراه، ۴۵۳ کیلومتر بزرگراه، ۹۲۲ کیلومتر راه اصلی، ۲ هزار و ۷۵ کیلومتر راه فرعی و ۱۰ هزار و ۴۴۱ کیلومتر راه روستایی است.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز