• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38161
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  آذربایجان‌شرقی کمترین تعدیل نیرو در اثر کرونا/ پرداخت تمام معوقات بیکاری
  دیبا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه استان کمترین آمار تعدیل نیرو در اثر کرونا را دارد، گفت: البته حمایت‌های دولتی و تعصب خاص کارآفرینان برای حفظ نیروها منجر شده است تا کمترین میزان تعدیل نیرو را داشته باشیم.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجانشرقی، حسین فتحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نرخ بیکاری آذربایجان‌شرقی نسبت به سطح کشور در پایین‌ترین سطح قرار دارد و در حدود ۱۰ درصد می‌باشد.

  وی با بیان اینکه آذربایجان‌شرقی کمترین آمار تعدیل نیرو در اثر کرونا را دارد، تصریح کرد: البته حمایت‌های دولتی و تعصب خاص کارآفرینان برای حفظ نیروها منجر شده است تا کمترین میزان تعدیل نیرو را داشته باشیم.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: متاسفانه برخی از مردم مشاغل خود را به‌خاطر حساسیت زمانی از دست دادند که به همین منظور سامانه جامع روابط کار طراحی شد تا هم دولت الکترونیکی انجام گیرد همچنین کاهش تردد ایجاد شود که به همین منظور کمی با تعلل در پرداختی‌ها مواجه شدیم.

  وی ادامه داد: از هفته پیش به افراد ثبت‌نام‌کننده در سامانه جامع روابط کار پیامک ارسال شده است و تمام معوقات آنها از زمان بیکاری تا تاریخ آن روز پرداخت خواهد شد و جای هیچ نگرانی در پرداختی‌ها وجود ندارد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز