• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38132
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی خبر داد؛
  سهمیه ۳۰۰۰ نفری آذربایجان شرقی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی
  دیبا: رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی از سهمیه ۳۰۰۰ نفری استان در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی خبر داد و گفت: ثبت نام در این طرح آغاز شده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی آذربایجانشرقی، جعفر محسنی ظهر امروز در نشست خبری آغاز طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی گفت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در ۱۵ رشته شغلی در استان اجرا می‌شود که زنان سرپرست خانوار و فارغ التحصیلان دانشگاهی در اولویت شرکت در این طرح هستند.

  وی سپس در خصوص موضوع اجرای این طرح افزود: موضوع این طرح ملی انجام مطالعات، ساماندهی، بررسی، استعداد سنجی و توانمندسازی ۵۴ هزار و ۳۰۰ نفر از متقاضیان راه اندازی مشاغل خانگی در ۳۱ استان کشور بر اساس الگوی طرح توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی است.

  محسنی ادامه داد: سهمیه آذربایجان شرقی در این طرح سه هزار نفر بوده که هدف از اجرای این الگو تعامل با دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی دخیل در اجرای طرح و ارائه خدمات آموزش و مشاوره حضوری و غیرحضوری به متقاضیان مشاغل خانگی برای اتصال به بازار است.

  رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی در خصوص شرایط متقاضیان این طرح نیز گفت: داشتن حداقل سن ۱۸ سال، بومی استان محل ثبت نام، عدم اشتغال تمام وقت و نداشتن بیمه کارفرمایی از شرایط متقاضیان این طرح است.

  وی با بیان اینکه افرادی که بیمه خویش فرما دارند منعی در ثبت نام ندارند، گفت: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به سامانه inhb.ir که به همین منظور طراحی شده است، مراجعه و نسبت به تکمیل فرم‌ها و ارائه اطلاعات خواسته شده و ثبت‌نام اقدام کنند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز