• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38121
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:
  کارآفرینان به عنوان کانون و مرکز ثقل در عرصه‌های کار و تولید هستند
  دیبا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: کارآفرینان به عنوان کانون و مرکز ثقل در عرصه‌های کار و تولید هستند و به عنوان موتور محرکه در توسعه اقتصادی و کسب و کار نقش مهمی ایفا می‌کنند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجانشرقی، حسین فتحی در حاشیه آئین افتتاحیه سیزدهمین جشنواره معرفی کارآفرینان برتر استان در گفت‌وگویی،  با بیان این‌که کارآفرینان قهرمانان تولید و اشتغال بوده و  منشأ تغییر و تحول در محیط‌های کسب و کار هستند، اظهار کرد: کارآفرینان تنها فرصت شغلی جدید ایجاد نمی‌کنند؛ بلکه دارای تفکر جدید بوده و ایده‌های جدید را خلق می کنند.

  وی ادامه داد: در این دوره از جشنواره کارآفرینان برتر استانی، ۹ نفر به عنوان کارآفرین برتر استانی معرفی و تقدیر شدند، دو نفر نیز به عنوان کارآفرین پیشرو اجتماعی و ۱۲ نفر به عنوان کارآفرین شایسته تقدیر انتخاب شدند.

  وی تصریح کرد: مقرر شده بود که این جشنواره در اسفند ماه سال گذشته برگزار شود، ولی به دلیل شیوع کرونا ویروس برگزاری آن به تعویق افتاد؛ همچنین زمان ثبت نام جشنواره کارآفرینان برتر سال ۹۸ نیز  به زودی اعلام خواهد شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز