• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38082
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  طرح افزایش پایداری شبکه برق تبریز اجرا شد
  دیبا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: طرح افزایش پایداری شبکه برق برای کاهش خاموشی مشترکان با صرف بیش از ۲میلیارد ریال هزینه اجرا شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق آذربایجانشرقی، عادل کاظمی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با ایجاد قدرت مانور شهری بین ۲ فیدر امورهای برق ستارخان و روشنایی برق تبریز، پایداری شبکه‌ این مناطق افزایش یافته و شاهد کاهش خاموشی مشترکان خواهیم بود.

  وی افزود: این طرح به منظور کاهش انرژی توزیع نشده، کاهش خاموشی‌های مشترکان و افزایش پایداری شبکه انجام شده است.

  کاظمی یادآوری کرد: در این طرح  ۳۵۰متر کانال حفر و ۱۰۰ متر لوله‌گذاری انجام شده و یک کیلومتر کابل ۱۲۰ کیلوولت به صورت مونوفاز کابل‌گذاری شد.

  به گفته وی، نصب یک دستگاه تابلو فشار متوسط با سکسیونر قابل قطع زیربار، خارج کردن یک دستگاه پست هوایی ۴۰۰ کیلو وات آمپر از مدار و احداث یک دستگاه پست هوایی ۴۰۰ کیلو وات آمپر جدید، حذف یک دستگاه پیلار فشار ضعیف، احداث و راه‌اندازی ۳ فیدر فشار ضعیف و ۲ فیدر معابر از دیگر اقدامات انجام شده در این پروژه است.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز همچنین اظهار کرد: ایجاد قدرت مانور شهری بین فیدر ۹ ستارخان و یک ایده لو توسط امور برق ستارخان اجرایی شده و با بهره‌برداری از آن، شاهد افزایش ظرفیت ترانس موجود برای ایجاد فیدر، کاهش افت ولتاژ مشترکان و کاهش تلفات شبکه خواهیم بود.

  بیش از ۲ میلیون نفر مشترک برق تبریز بوده و یک میلیون و ۱۲ هزار و ۷۳۰ مشترک شهری و روستایی است.

   

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز