• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38053
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دوام واحد‌های تولیدی در بازار مستلزم استفاده از نوآوری است
  دیبا: مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی با تاکید بر استفاده از فناوری‌های روز در تولید و صنعت گفت: علاج کشور در نوآوری است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجانشرقی، فتحی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی در بازدید از شرکت شیر پگاه آذربایجان شرقی گفت: شرکت‌های تولیدی محصولات لبنی در سلامت جامعه نقش اساسی ایفا نموده و در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه مشاغل پایین دستی در اقتصاد کلان و خرد از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردارند.

  فتحی با اشاره به ضرورت نوآوری در تولید محصولات لبنی گفت: برای رسیدن به اوج بلوغ در بازار یا سود باید به نوآوری رسید تا با ایجاد ارزش در جامعه از نظر اقتصادی، مسیر پیشرفت  طی شود.

  او با بیان مولفه‌های مهم نوآوری و بازار افزود: باید مهارت افزایی، نوآوری در محصول و کیفیت بسته بندی را نهادینه کرده و ارتقا دهیم.

  فلاح سرپرست شرکت پگاه آذربایجان شرقی نیز با اشاره به اقدامات این شرکت، از تولید محصولات جدید توسط این شرکت خبر داد و افزود: بر اساس برنامه ریزی عملیاتی، هدف گذاری برای تولید محصولات جدید در دستور کار شرکت قرار گرفته است و ماه‌های آتی شاهد نوآوری در محصولات تولیدی  این شرکت خواهیم بود.

  فلاح از اجرای طرح بازارگردی با هدف بررسی بازار و نیاز بازار و مشتریان و بازخورد محصولات تولیدی و توزیعی در قالب ۱۵ تیم خبر داد و گفت: با همت و تلاش تمامی بخش‌ها شاهد موفقیت‌های بالای شرکت پگاه آذربایجان شرقی در ارزیابی شرکت‌های برتر پگاه در سطح کشور هستیم.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز