• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37937
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  همه مدارس شهری و روستایی آذربایجان شرقی به شبکه ملی اطلاعات متصل می‌شوند
  دیبا: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‌شرقی با اشاره به لزوم اجرای هوشمندسازی مدارس در شرایط کرونایی گفت: تا پایان سال جاری همه مدارس شهری و روستایی استان که امکان ارائه سرویس اینترنت پرسرعت در آنها وجود دارد، به شبکه ملی اطلاعات متصل می‌شوند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجانشرقی، محمد فرزاد با بیان جزییات مربوط به پروزه هوشمند سازی مدارس در شهرستان بناب خاطرنشان کرد : طی اقدامات صورت گرفته در شهرستان بناب، سرویس های اینترنت ADSL به همراه مودم و یا بدون مودم به ۶۳ مدرسه روستایی و ۵۷ مدرسه شهری در این شهرستان که تاکنون فاقد سرویس اینترانت یا سرویس ADSL  بودند، بصورت ۲ سال اتصال رایگان داده شده است.

  وی همچنین افزود : سرویس اینترنت ADSL بدون مودم به مدرسه های روستایی و شهری شهرستان بناب که قبلا دارای سرویس هایی مانند ADSL یا اینترانت به همراه مودم بوده اند، اعطا شده است و  سرویس قبلی آنها به توپولوژی مورد نظر تعریف شده و ۲ سال اتصال رایگان برقرار شده است.

  نماینده وزیر ارتباطات در استان آذربایجان شرقی در مورد سرویس های مودم همراه اول و ایرانسل هم اعلام کرد: این سرویس در چهار مدرسه روستایی در شهرستان بناب که فاقد امکان ADSL بوده اند و دارای پوشش یکی از اپراتورهای همراه اول یا ایرانسل بوده اند، برقرار شده است.

  وی افزود: سرویس مودم های وب  در یک مدرسه روستائی بناب که دارای پوشش های وب بوده به همراه ۲ سال اتصال رایگان برقرار شده است.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز