• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37812
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  استقبال از بکارگیری خدمات فناورانه در حوزه مسکن و شهرسازی آذربایجان‌شرقی
  دیبا: مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: از محصولات و خدمات فناورانه شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری و مراکز رشد در حوزه مسکن و شهرسازی استفاده می‌شود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی آذربایجانشرقی، ابوالقاسم سلطانی، روز پنجشنبه در گفت و گویی با اشاره به امضای تفاهم نامه بین این اداره کل و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، افزود: این تفاهم نامه به منظور گسترش همکاری ایجاد زمینه های نوآوری و شکوفایی، استفاده بهینه از ظرفیت های موجود و تقویت مشارکت و حمایت از مبتکران و طرح های مبتنی بر دانش و فناوری و توسعه اقتصاد دانش بنیان امضا شده است.

  وی، تقویت و توسعه همکاری های دو طرف با هدف دسترسی و بکارگیری دانش فنی و فناوری روزآمد در اجرای طرح های فناورانه پژوهشی، مطالعاتی، توسعه ای، کاربردی، مشاوره ای و آموزشی در موضوعات مرتبط با نیازهای طرفین را از مفاد این تفاهم نامه اعلام کرد.
  مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: بر اساس این تفاهم نامه همکاری دو جانبه در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و برنامه پنج ساله ششم توسعه، طرح های پژوهشی، تحقیقاتی و توسعه فناوری مشترک  انجام می شود.
  سلطانی، ادامه داد: در قالب این تفاهم نامه مخترعان و مبتکران حوزه مسکن و شهرسازی برای حمایت و پشتیبانی به پارک علم و فناوری معرفی می شوند و پروژه های فناورانه و تحقیقاتی مسکن و شهرسازی برای انجام پروژه های مشترک به این پارک ارجاع داده می شود.
  وی با بیان اینکه مدت اجرای این تفاهم نامه ۵ ساله است، اظهار داشت: تمدید، بازنگری، اصلاح و یا تغییرات اساسی در مفاد آن با توافق طرفین امکان پذیر است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز