• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37800
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری کشور:
  سازمان راهداری از فناوری‌های نوین برای ارائه خدمات استفاده می‌کند
  دیبا: مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: استفاده از فناوری های نوین در ارائه خدمات به مسافران رویکرد این سازمان است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از مهر، داریوش باقرجوان چهارشنبه شب در هجدهمین جلسه کمیته راهبری حمل و نقل جاده‌ای در بخش حمل و نقل مسافر در تبریز افزود: در زمان کنونی مردم به دنبال دسترسی آسان به خدمات هستند، بنابراین دست اندرکاران حوزه حمل و نقل مسافر در رویکرد جدید خود از فناوری‌های جدید برای جلب اعتماد عمومی استفاده کنندگان از این بخش بهره می‌گیرد.

  وی ارتقای اخلاق حرفه‌ای رانندگان بخش حمل و نقل مسافری را از دیگر راه‌های جلب اعتماد عمومی به این بخش اعلام کرد و اظهار داشت: استفاده از ظرفیت توشه غیرهمراه مسافر در چارچوب ضوابط قانونی و در نظر گرفتن موارد ایمنی می‌تواند به عنوان منبع درآمدی در حوزه مسافری مورد استفاده قرار گیرد.

  مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به عملیاتی شدن تخفیف‌های آزادراهی برای ناوگان حمل و نقل عمومی بر اساس مصوبات قانونی، از مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌ها خواست این مورد را پیگیری کنند.

  باقرجوان، با بیان اینکه آذربایجان شرقی به عنوان یک هاب منطقه‌ای مسافر در شمالغرب کشور مطرح است، ادامه داد: ارتقای خدمات رسانی به مسافران توسط شرکت‌های حمل و نقل مسافر استان ضروری است.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت حمل و نقل مسافر در استان ارائه کرد و گفت: در زمان کنونی ۶۵۷ دستگاه اتوبوس، یک هزار و ۲۰۵ دستگاه مینی بوس و ۷۳۸ دستگاه خودروی سواری در ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر استان فعال هستند.

  اروجعلی علیزاده، افزود: ارتقای نحوه خدمات رسانی به مسافران و افزایش ایمنی تردد ناوگان مسافری از مهمترین دغدغه‌های این بخش در استان بوده که با هم افزایی این اداره کل، فعالان این بخش و دستگاه‌های ذیربط راهکارهایی برای آن ارائه شده و در دست اجراست.

  در این جلسه رؤسای تشکل‌های صنفی حمل و نقل مسافر کشور و آذربایجان شرقی نظرات خود را برای ارتقای حوزه راهداری و حمل و نقل مسافر ارائه کردند.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز