• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37790
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی:
  تکمیل زنجیره فولاد در آذربایجان شرقی اولویت اول است
  دیبا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: تکمیل زنجیره فولاد در آذربایجان شرقی اولویت اول است چراکه در این استان ظرفیت های مهم صنعتی وجود دارد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت و معدن و تجارت آذربایجانشرقی، حبیب امین زاده عصر چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بناب با بیان اینکه برای کنترل قیمت‌ها و همچنین نیازهای مردم و تأمین مایحتاج آنها جلسات تنظیم بازار تشکیل شود؛ افزود: در این جلسات کمبودها و نیازهای شهرستان احصاء و نسبت به تأمین آنها اقدام می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی رفع تعهدات ارزی صادرکنندگان الزامی است؛ گفت: محدودیت‌هایی که اعمال می‌شود توسط بانک مرکزی اقدام و سریعاً رفع می‌شود.

  رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی سپس با بیان اینکه آذربایجان شرقی در خصوص فولاد به اشباع رسیده است؛ تصریح کرد: در این استان دیگر نیازی به سرمایه گذاری در فولاد وجود ندارد و در نهایت کارهای فازهای توسعه صورت خواهد گرفت و به دلیل محدودیت منابع آب و عدم امکان تأمین زنجیره تولید فولاد بایستی سرمایه گذاران این بخش به سرمایه گذاری در تأمین نیازهای اولیه فولاد مبادرت کنند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز