• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37690
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  انعقاد تفاهم نامه مشترک مابین اداره کل میراث فرهنگی و سپاه عاشورا
  دیبا: مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از انعقاد تفاهم‌نامه مشترک مابین این اداره کل و سپاه عاشورای استان خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی آذربایجانشرقی، با حضور مدیرکل میراث فرهنگی و فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی، تفاهم‌نامه مشترک مابین اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و سپاه عاشورای استان منعقد شد.

  احمد حمزه‌زاده، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی،با اشاره به اینکه این تفاهم نامه در راستای اشاعه و تقویت فرهنگ دفاع مقدس، هویت دینی و تقویت گردشگری منعقد شد، اظهار داشت: این تفاهم نامه در راستای بهره‌گیری از ظرفیت دو مجموعه در جهت پیشبرد اهداف گردشگری استان و پاسداشت هشت سال دفاع مقدس منعقد شد.

  او در ادامه تقویت همگرایی، همسویی و اعتلای هویت مذهبی و ملی در جهت تحقق گردشگری تعالی بخش را از مهمترین اهداف این تفاهمنامه عنوان کرد و گفت: ترویج فرهنگ آموزش و پرورش در راستای تقویت بنیان های فرهنگی برای نیل به گردشگری تعالی، هم افزایی موثر در توسعه و تجهیز اردوگاه های بسیج و آموزش بسیجیان در راستای ارتقای کیفی خدمات رفاهی سفر، استفاده از ظرفیت های متقابل سپاه عاشورا و اداره کل میراث فرهنگی در امور مرتبط با آموزش، نظارت، حفاظت و امنیت گردشگری، از دیگر اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.

  مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی افزود: با اجرای این تفاهم‌نامه و بهره مندی از ظرفیت‌های سپاه عاشورا همکاری علمی و پژوهشی جهت تدوین و اجرای طرح جامع گردشگری بسیج و دفاع مقدس انجام خواهد شد.

  حمزه زاده اظهار داشت: اعتبار این تفاهم‌نامه به مدت دو سال از تاریخ امضاء و مبادله آن خواهد بود که در صورت نیاز و تائید طرفین تمدید خواهد شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز