• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37673
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تجمع در مراکز تفریحی و گردشگری تبریز ممنوع شد
  دیبا: رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهرداری تبریز اعلام کرد: بر اساس مصوبه این ستاد هرگونه تجمع به هر نحو هر عنوان در مراکز تفریحی و گردشگری این کلانشهر ممنوع شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، محمدحسین حسن زاده روز یکشنبه در گفت و گویی، افزود: طبق این مصوبه کلیه نقاط گردشگری، تفریحی و بوستان های شهری از جمله ائل گلی و تفرجگاه و کوه عینالی با محدودیت های کرونایی همراه بوده و هرگونه تجمع در این مناطق ممنوع است.

  وی اظهار داشت: همزمان با شیوع موج جدید کرونا و بر اساس مصوبات ستاد استانی کرونا هیچ یک از اماکن گردشگری پیشتر تعطیل شده، حق بازگشایی خودسرانه ندارند و در صورت احراز تخلف توسط فرد یا گروه حقیقی و حقوقی با متخلفین طبق ضوابط  و مقررات برخورد و به تخلفات آنان خارج از نوبت قضایی رسیدگی شده و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

  حسن زاده ادامه داد: ستاد پیشگیری از کرونای شهرداری تبریز نیز هیچ مسامحه ای با هیچ کس و هیچ سازمانی ندارد و در راستای حفاظت و صیانت از سلامت شهروندان تابع مصوبات ستاد استانی کرونا است.

  وی از حضور مستمر و چشمگیر بازرسان اداره اماکن نیروی انتظامی و مرکز بهداشت شهرستان تبریز که در راستای اجرای بهینه پروتکل های بهداشتی به خصوص در اماکن و انظار عمومی به طور شبانه روزی خدمت رسانی می کنند، قدردانی و ابراز امیدواری کرد در سایه این وحدت و همدلی شهروندان و دستگاه های متولی، به زودی شاهد غبله بر این ویروس منحوس باشیم.

  رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا همچنینی از پلمب شهربازی ائل گلی به دلیل عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا و بازگشایی خودسرانه خبر داد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز