• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37635
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  هفت هزار مترمربع فضای فیزیکی به حوزه قضایی آذربایجان‌شرقی اضافه شد
  دیبا: رییس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در ۶ ماهه نخست سالجاری هفت هزار مترمربع فضای فیزیکی به حوزه قضایی این استان اضافه شد گفت: ایجاد فضای فیزیکی مناسب و در شان مراجعه کنندگان یکی از مصادیق بارز و برجسته حفظ کرامت ارباب رجوع است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجانشرقی ،  موسی خلیل اللهی روز شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از اهداف قوه قضائیه در کنار مردم بودن است، اظهار داشت: تلاش برای رفع مشکلات مربوط به فضاهای فیزیکی در مجموعه قضایی استان مورد تاکید بوده و اقدامات خوبی در این راستا انجام شده است.

  وی اضافه کرد: در این راستا ساختمان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ملکان با مساحت یک هزار و ۲۰۰ متر مربع،  ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان مرند با مساحت ۸۶۰ متر مربع،  ساختمان بخش عمومی خواجه با مساحت یک هزار و ۵۶۰ متر مربع و ساختمان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سراب با مساحت یک هزار و یکصد متر مربع به مجموعه فضاهای فیزیکی دادگستری آذربایجان شرقی اضافه شده است.

  به گفته وی فاز اول ساختمان دادگستری بخش خداآفرین نیز با مساحت ۳۵۰ متر مربع نیز طی همین مدت تکمیل و به بهره برداری رسید و فاز دوم آن نیز هم اکنون در مرحله پایانی قرار دارد.

  خلیل اللهی گفت: با توجه به مشکلات موجود در فضای مجتمع قضایی شهید بهشتی تبریز به لحاظ تراکم مراجعه کنندگان، زمینی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع به منظور احداث مجتمع دادگاه های خانواده این کلان شهر خریداری شده و با اتمام مقدمات تحویل آن، به زودی کلنگ زنی خواهد شد.

  وی افزود: به منظور انتقال دادگاه عمومی بخش آبش احمد در شهرستان کلیبر نیز عملیات اجرایی آن در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع آغاز شده است که امیدواریم تا پایان سال جاری با تکیمل و بهره برداری از آن، این مجموعه به محل جدید منتقل شود.

  رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی ادامه داد: زمین دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ورزقان نیز در مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربعی خریداری شده و آماده شروع عملیات اجرایی پس از طی مراحل اداری است.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز