• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37596
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  نظام مهندسی معدن در مدیریت منابع آب آذربایجان‎شرقی همکاری می‌کند
  دیبا: مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان‌شرقی گفت: بر اساس تفاهم نامه ای چهار ماده ای با سازمان نظام مهندسی معدن استان از ظرفیت این سازمان برای مدیریت بهینه منابع آب بهره می‌گیریم.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجانشرقی، یوسف غفارزاده روز چهارشنبه پس از امضای این تفاهم نامه با اشاره به اینکه حفاظت از آب های سطحی و زیرزمینی از وظایف و اهداف سازمانی است، اظهار کرد: با توجه به گستردگی حوزه فعالیت آب منطقه ای، حفاظت و بهره برداری از آب های زیرزمینی، تامین آب شرب، صنعت و کشاورزی لازم بود تا از مشارکت تشکل های مردمی نیز کمک بگیریم که با تحقق این هدف از خدمات سازمان تخصصی سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی کمک گرفتیم.

  وی افزود: برای حفظ و بهره برداری پایدار از منابع آبی نیز از ظرفیت نظام مهندسی معدن استان کمک گرفته می شود.

  رییس سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی نیز گفت: این سازمان در چهار محور زمین شناسی، معدن، نقشه برداری و متالوژی فعالیت می کند اما ۱۷۰۰ عضو آن در رشته زمین شناسی تحصیل کرده اند و بیشترشان گرایش منابع آب دارند و بر این اساس دارای ظرفیت های تخصصی در حوزه آب هستیم.

  فرهاد ملک قاسمی اظهار کرد: کنترل منابع آب، کنترل و بهره برداری از آب های سطحی و زیرزمینی، مدیریت بارش و جلوگیری از هدر رفت آب، ذخیره آب و اراضی پایاب از جمله محور همکاری ها خواهد بود.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز