• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37593
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان‌شرقی خبر داد؛
  برخورد با دفاترمسافرتی مشارکت کننده با گروه‌های طبیعتگردی غیرمجاز
  دیبا: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی از برخورد با دفاتر خدمات مسافرتی مشارکت کننده با گروه‌های طبیعت گردی غیر مجاز و لغو مجوز فعالیت آنها خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی آذربایجانشرقی، احمد حمزه زاده امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تداوم رسیدگی به مسائل و مشکلات دفاتر خدمات گردشگری، اظهار داشت: پیرو جلسات کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان در راستای رفع مسائل و مشکلات دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، موانع و مسائل جدید طرح شده توسط دفاتر خدمات مسافرتی مورد بررسی قرار گرفت.

  مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی افزود: طی این جلسه وضعیت حقوقی ۸ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری بررسی و تعیین تکلیف و در ادامه با تعطیلی آنها موافقت شد.

  حمزه زاده اظهار داشت: همچنین در این جلسه با بررسی پرونده دفتر خدمات مسافرتی تاوریژپرواز، مجوز فعالیت این دفتر خدماتی به دلیل تخلفات آئین نامه‌ای لغو شد.

  او ادامه: همچنین در این جلسه وضعیت دفاتر خدمات مسافرتی که با گروه‌های غیر مجاز طبیعت گردی همکاری داشته‌اند مورد بررسی قرار گرفت، بر این اساس در راستای جلوگیری از تداوم این امر برای دفاتری که با گروه‌های غیر مجاز همکاری داشته‌اند اخطار کتبی صادر شد.

  حمزه زاده در خاتمه تاکید کرد: تاکنون ۱۱ دفتر خدمات مسافرتی که به همکاری با گروه‌های غیر مجاز طبیعت گردی مشغول بودند شناسایی شده است که در صورت تداوم اجرای این امر غیر مجاز مجوز فعالیت آنها لغو خواهد شد.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز