• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37531
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  حوادث ناشی از کار جان ۵۳ نفر در آذربایجان‌شرقی را گرفت
  دیبا: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: ۵۳ نفر در  پنج ماهه اول امسال در اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خود را از دست داده اند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی آذربایجانشرقی، صفائی فرد مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که ۵۳ نفر در  پنج ماهه اول امسال در اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خود را از دست داده اند گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه پارسال  ۲۵ نفر افزایش داشته است.

  صفائی فرد گفت:در  پنج ماهه اول امسال تعداد ۵۲۴ نفر نیز بر اثر مصدومیت ناشی از حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد ۱۲ نفر زن و بقیه مرد بودند.

  او گفت: در مرداد ماه امسال نیز ۱۹ نفر به علت حادثه کاری فوت کرده‌اند که این آمار در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۲ نفر افزایش داشته است.

  او افزود:در مرداد ماه امسال نیز ۱۲۲ نفر نیز به علت مصدومیت حوادث کاری به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کرده اند  این آمار نسبت به مدت مشابه پارسال پنج درصد کاهش داشته است.

  تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال ۹۸ نیز برابر با ۹۶ نفر بود که یک نفر از آنان زن و بقیه مرد بودند؛ همچنین تعداد کل مصدومان حوادث کار مراجعه کننده در سال ۹۸ برابر با ۱۳۲۵ نفر بود که از این تعداد ۳۵ نفر زن و ۱۲۹۰ نفر مرد بودند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز