• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37470
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی خبر داد:
  اتوبان شهید کسایی، حادثه خیزترین نقطه استان
  دیبا: رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: تصادفات منجر به فوت در اتوبان شهید کسایی تبریز در شش ماهه در ۶ ماهه نخست امسال، نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۴ درصد افزایش داشته است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از نصر، سرهنگ”رضا کریمی نژاد” در گفتگویی از افزایش تصادفات منجر به فوت در اتوبان شهید کسایی تبریز خبر داد و اذعان داشت: تصادفات منجر به فوت در اتوبان شهید کسائی تبریز در ۶ ماهه نخست امسال، نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۴ درصد افزایش داشته است.
  وی افزود: همچنین تصادفات منجر به جراحت در ۶ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۱۳ درصد افزایش داشته است، اما مجموع تصادفات در همین مدت، پنج درصد کاهش را نشان می دهد.
  کریمی نژاد اتوبان شهیدکسایی را حادثه خیزترین نقطه استان دانست و خاطرنشان کرد: اتوبان شهید کسائی، ناایمن ترین ترین نفطه استان محسوب می شود و با اینکه بیش از ۱۵ کیلومتر طول ندارد و کمتر از دو  درصد راه های استان را شامل می شود؛ با این حال پنج درصد تصادفات کل استان در مسیر مذکور اتفاق می افتند.
  رییس پلیس راه استان با بیان اینکه سرازیری مارالان و طالقانی جزء نقاط حادثه خیز اتوبان شهید کسایی محسوب می شوند و نیاز به نصب دوربین های هوشمند کنترل سرعت دارند، تصریح کرد: ۸۶ درصد از ترددهای این اتوبان، شهری و سبک است و ۱۴ درصد آن سنگین و بین جاده ای است و این ترکیب ترافیکی، هم سبک و هم سنگین، باعث افزایش تصادفات در اتوبان مذکور می شود.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز