• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37348
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سه هزار و ۳۵۸ میلیارد ریال صرف توسعه شبکه فاضلاب آذربایجان شرقی شد
  دیبا: معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی اعلام کرد: در هفت سال گذشته برای اجرای ۹۹ طرح توسعه شبکه فاضلاب در استان سه هزار و ۳۵۸ میلیارد ریال اعتبار عمرانی جذب شده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، قاسم ابراهیم زاده روز سه شنبه در گفت و گویی افزود: در هفت سال فعالیت دولت تدبیر و امید یکهزار و ۱۳۲ کیلومتر شبکه فاضلاب در آذربایجان شرقی احداث و ۳۲ کیلومتر از شبکه فاضلاب موجود نیز اصلاح شده است.

  وی با اشاره به در دست ساخت بودن ۳۹ تصفیه خانه فاضلاب در شهرهای آذربایجان شرقی از مدول دوم تصفیه خانه تبریز، تصفیه خانه مرند، مدول دوم تصفیه خانه شهر جدید سهند، تصفیه خانه مسکن مهر خسروشهر، ملکان، هریس، آذرشهر و هشترود به عنوان برخی از تصفیه خانه های در دست ساخت استان نام برد.

  وی اظهار کرد: در هفت سال گذشته همچنین بیش از ۳۸۸ هزار انشعاب آب و بیش از ۳۷۵ هزار فقره انشعاب فاضلاب جدید در سطح آذربایجان شرقی به شهروندان واگذار شده است.

  معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب اذربایجان شرقی یادآوری کرد: در این مدت همچنین ۲۲ خدمت مربوط به شرکت در دفاتر پیشخوان دولت که تعداد آنها تا پایان پارسال در تبریز به ۱۰۹ دفتر و در شهرستان ها به ۸۳ مورد می رسید، ارایه شده است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز