• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37283
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ناوگان حمل و نقل آذربایجان‌شرقی ۱۱ میلیون تن کالا جابجا کرد
  دیبا: معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در نیمه نخست امسال ۱۱ میلیون تن کالا از طریق ناوگان حمل و نقل استان جابجا شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجانشرقی، کاظم تیمورزاده، روز یکشنبه در گفت و گویی با بیان این که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۷ درصد افزایش یافته است، افزود: در این مدت بیش از ۷۷۵ هزار برگ بارنامه صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ بیش از ۹ درصد افزایش نشان می دهد.

  وی اظهار داشت: در نیمه نخست امسال ناوگان حمل و نقل مسافر استان که تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا با محدویت ها و ممنوعیت های سفر روبرو شده با رعایت دستورالعمل های بهداشتی یک میلیون و ۳۴۰ هزار مسافر را با حدود ۱۹۵ هزار سفر جابجا کرده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۱ درصد کاهش داشته است.

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در این مدت ۲ هزار و ۷۸۹ مورد برخورد با تخلفات اضافه بار انجام شده و ۴۲ هزار و ۵۸۸ برچسب معاینه فنی برای وسائط نقلیه ناوگان عمومی بار و مسافر استان صادر شده است.

  تیمورزاده، با اشاره به اینکه تعداد پروانه عبور صادره در شش ماه اول امسال ۲ هزار و ۵۲۱ مورد است، ادامه داد: هم اکنون ۲۸۳ شرکت و موسسه حمل و نقل کالا،  ۲۴ هزار و ۷۱۴ دستگاه ناوگان باری سنگین و ۳۲ هزار و ۶۶۳ راننده در استان دارای کارت هوشمند هستند.

  ۱۲۰ شرکت و موسسه مسافربری، ۶۲ شرکت ثبت شده حمل و نقل بین المللی کالا و ۶ شرکت مسافربری برون مرزی در آذربایجان شرقی فعالیت می کند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز