• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37233
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  لزوم پیشگیری از نشت مازوت در نیروگاه حرارتی تبریز
  دیبا: سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان‌شرقی بر لزوم پیشگیری از نشت مازوت از مخازن ذخیره نیروگاه حرارتی تبریز تأکید کرد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجانشرقی ، احمد موقری در جلسه‌ای که با موضوع «بحث و بررسی و اتخاذ تدابیر لازم پیرامون نشت مازوت یکی از مخازن ذخیره نیروگاه حرارتی تبریز» تشکیل شد، اظهار داشت: شرکت نیروگاه حرارتی برق تبریز بایستی برای جلوگیری از نشت مازوت از مخازن و مشکلات مشابه در آینده با اخذ مجوز از مراجع مربوطه نسبت به خالی نگه‌داشتن یکی از مخازن ذخیره مازوت نیروگاه حرارتی اقدام کند.

  وی افزود: در صورت بروز مشکلات مشابه و نشت یکی از مخازن به جهت جلوگیری از آلودگی زیست‌محیطی ناشی از آن نسبت به جابه‌جایی سوخت ذخیره آنها و اصلاح و رفع عیوب حادث شده، اقدام نماید.

  سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری‌کل استان آذربایجان شرقی بر تعمیر مخازن ذخیره سوخت مازوت نیروگاه حرارتی تبریز با نظارت اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان و عدم استفاده از سوخت مازوت به جای گاز طبیعی جز در موارد اضطرار و بحرانی تأکید کرد.

  نیروگاه حرارتی تبریز در کیلومتر ۱۶ جاده تبریز ـ آذرشهر واقع شده که بخش‌هایی از آن در سال ۱۳۵۷ آغاز به فعالیت کرد و در سال ۱۳۶۵ نیز واحدهایی دیگر آن وارد مدار تولید شده است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز