• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37152
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  وضعیت شاخص‌های مخابراتی آذربایجان شرقی بررسی شد
  دیبا: با حضور مدیرعامل و عضو هیئت مدیره، معاونان و مدیران ستادی شرکت مخابرات ایران و مدیر، معاونان و مدیران ستادی مخابرات منطقه آذربایجان شرقی، آخرین وضعیت شاخص‌های مخابراتی منطقه از طریق ویدئو کنفرانس مورد بررسی قرار گرفت.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات آذربایجانشرقی، سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در این جلسه با تاکید بر برنامه‌ریزی مدوّن و دقیق جهت رسیدن به اهداف پروژه پنج میلیون پورت VDSL دایری اینترنت پر سرعت در سال تاکید کرد.

  معاون راهبردی و کسب و کار شرکت مخابرات ایران نیز در این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت شاخص‌های مخابراتی آذربایجان شرقی ارائه و وضعیت استان را نسبتاً خوب ارزیابی کرد. همچنین معاونین و مدیران ستادی نیز گزارشی از روند پروژه‌های در دست اقدام و شاخص‌های مربوط به حوزه خود را تشریح و نظرات خود جهت تسریع در امور مربوطه بیان کردند.

  یوسف شکوری، مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان شرقی نیز در این جلسه ضمن تشریح اقدامات مخابرات منطقه در نگهداری، توسعه و دایر سرویس‌های مخابراتی و وصول مطالبات، به اهتمام جدی همکاران مخابرات منطقه در تحقق اهداف برنامه سال جاری اشاره کرد و گفت: همه پروژه‌های اجرایی اولویت بندی شده با تامین نقدینگی و تجهیزات مورد نیاز به موقع به بهره برداری خواهند رسید.

  در پایان جلسه جباری، عضو هیات مدیره و معین منطقه، راهکارهای لازم برای پیشبرد هر چه بهتر امورات و تحقق اهداف شرکت مخابرات ایران  در منطقه را ارائه کرد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز