• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37133
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  صدور ۲۹ موافقت اصولی در حوزه سرمایه‌گذاری گردشگری آذربایجان‌شرقی
  دیبا: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی از صدور ۲۹ موافقت اصولی در حوزه سرمایه‌گذاری گردشگری طی سه ماهه دوم سال‌جاری خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی آذربایجانشرقی، احمد حمزه‌زاده در ششمین جلسه کمیته فنی سرمایه‌گذاری استان، به میزان صدور موافقت اصولی در سه ماهه دوم سال ۹۹ اشاره کرد و  اظهار داشت: در سه ماهه دوم سال ۹۹، ۲۹ فقره موافقت اصولی و ۶ مورد مجوز ایجاد زیرساخت‌های گردشگری صادر شده است.
  وی در خصوص طرح‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاری استان نیز افزود: در این جلسه ۱۸ طرح پیشنهاد شده طی سه ماهه دوم سال ۹۹ در حوزه زیرساخت‌های گردشگری مورد بررسی قرار گرفت که از این میان ۱۷ طرح در بخش‌های مجتمع گردشگری، سفره‌خانه سنتی، اقامتگاه‌های بوم‌گردی، اردوگاه گردشگری، اقامتگاه‌های سنتی، مجتمع تفریحی و سرگرمی، محیط‌ها و پارک‌های طبیعت گردی و گردشگری عشایر در سطح استان به تصویب رسید.
  مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی در خصوص طرح‌های پیشنهادی بیان کرد: از میان ۱۷ طرح تصویب شده، دو طرح به ایجاد سفره‌خانه سنتی، یک اقامتگاه سنتی، هشت طرح مجتمع گردشگری، دو اردوگاه گردشگری، دو اقامتگاه بوم‌گردی، یک طرح به ایجاد محیط‌ها و پارک‌های طبیعت گردی و گردشگری عشایر و یک طرح نیز به ایجاد مجتمع تفریحی و سرگرمی اختصاص یافته است.
  حمزه‌زاده خاطرنشان کرد: طرح‌های مصوب سرمایه‌گذاری استان در شهرستان‌های تبریز، مرند، شبستر، هشترود، بستان‌آباد، اهر، کلیبر و هریس پس از طی مراحل لازم، مراحل اجرایی خود را آغاز خواهند کرد.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز