• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37113
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی:
  ۱۲۳ مورد از تخلفات حمل و نقل جاده‌ای در آذربایجان‌شرقی رسیدگی شد
  دیبا: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی با اشاره به نظارت دقیق این مجموعه بر حمل و نقل گفت: در نیمه نخست امسال بر ۱۲۳ مورد از تخلفات حمل و نقل جاده‌ای استان رسیدگی شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجانشرقی، اورجعلی علیزاده در این خصوص افزود: این تخلفات در کمیسیون‌های رسیدگی به تخلفات حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان رسیدگی و احکام لازم صادر شد.

  وی اظهار داشت: در این مدت در قالب شش جلسه کمیسیون ماده ۱۱ (رسیدگی به تخلفات رانندگان) به ۴۹ پرونده و در هفت جلسه کمیسیون ماده ۱۲ به ۵۴ تخلف مؤسسات و شرکت‌های حمل و نقل بار و مسافر رسیدگی شده است.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: احکام صادره کمیسیون‌های رسیدگی به تخلفات رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل بار و مسافر پنج مورد تذکر کتبی، سه مورد لغو خدمات شرکت یا مؤسسه و جریمه نقدی است.

  علیزاده ادامه داد: مهم‌ترین موارد تخلف رسیدگی شده مربوط به فقدان تجهیزات ایمنی خودرو، اضافه تناژ، حمل بار تجاری در اتوبوس، شکوائیه راننده، تخلف در حمل محموله ترافیکی و فقدان بارنامه است.

  وی یادآوری کرد: فعالیت این کمیسیون‌ها در راستای سالم سازی چرخه حمل و نقل، ارتقای کیفیت ارائه خدمات حمل و نقل کالا و مسافر و ارتقای ایمنی تردد ناوگان حمل و نقل عمومی است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز