• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ | کد خبر : 37106
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  چند نفر بیمار کرونایی در بیمارستان آذربایجان شرقی بستری هستند
  دیبا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در حال حاضر نزدیک به ۹۰۰ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، محمدحسین صومی  در بیست و پنجمین جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا آذربایجان شرقی،  با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان،  اظهرا داشت: در حال حاضر نزدیک به ۹۰۰ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند و این آمار رو به افزایش است.

  وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی تبریز از نظر فعالیت مراکز سلامت ۱۶ ساعته رتبه اول کشور را دارد و تاکنون ۱۵۵ هزار نفر برای غربال‌گری به ۶۱ مرکز فعال در استان مراجعه کرده‌اند.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی هم در این جلسه تجزیه و تحلیل آمار و اطلاعات ارائه‌شده درخصوص وضعیت بیماری کرونا را ضروری دانست و گفت: در صورت تحلیل داده‌ها تصمیم‌گیری در این زمینه بهتر انجام می‌شود.

  علیار راستگو همچنین با اشاره به اعتماد مردم به رسانه ملی، از صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی خواست تا برنامه‌های تولیدی خود را برای افزایش حساسیت جامعه نسبت به بیماری کرونا تقویت کند.

  وی از دستگاه‌های مسئول هم خواست تا در حیطه مسئولیت خود به صورت جدی بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی نظارت کرده و طبق مقررات با متخلفان برخورد کنند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز