• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 36970
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرعامل منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی شهر خبر داد
  آغاز مراحل اجرایی ایجاد اولین کارخانه نوآوری شمالغرب کشور در تبریز
  دیبا: مدیرعامل منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی تبریز از آغاز مراحل اجرایی ایجاد نخستین کارخانه نوآوری شمال غرب کشور در تبریز خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایسنا ، سعید غریب خواجه با اشاره به امضاء تفاهم نامه ایجاد کارخانه نوآوری تبریز در سفر اخیر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، افزود: در صورت تامین تمام تعهدات طرفین در این تفاهم نامه، تلاش می‌شود کارخانه نوآوری تبریز با ماموریت جذب شتاب دهنده‌ها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان تا شهریور سال آینده راه اندازی شود.

  وی اضافه کرد: شهرداری تبریز تامین فضای مورد نیاز برای ساخت این کارخانه را به متراژ ۱۲ هزار مترمربع به همراه زیرساخت‌های لازم، تعهد کرده است.

  وی خاطرنشان کرد: این کارخانه بستری برای توسعه اقتصاد دانش بنیان در استان، ایجاد زیست بوم کارآفرینی برای فناوران و نوآوران و بستری برای اشتغال دانشجویان فارغ التحصیل خواهد بود.

  کارخانه‌های نوآوری محل تجمع شرکت‌های نوپا و بازیگران جدید اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی هستند که مفهوم نوینی را از هم‌افزایی برای فعالان زیست بوم نوآوری با خود همراه می‌آورند.

  کارخانه‌های نوآوری ضمن در اختیار قرار دادن فضای اشتراک کاری، امکان تعامل و همفکری مجموعه کارآفرینی را فراهم آورده و پاسخگوی کلیه‌ی نیازهای حوزه کسب و کار اعم از مشاوره بازار، مربی گری، مشاوره محصول، ارزیابی، جذب سرمایه گذار، تبلیغات و…. است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز