• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 36939
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سامانه «خدمات نیابتی» برای اولین بار در تبریز و تهران راه اندازی شد
  دیبا: سامانه خدمات نیابتی در قالب خدمات ویژه شهروندی «خوش» برای اولین بار در تبریز و تهران راه اندازی شد که این سامانه با دریافت نیابت از شهروند، نیاز به مراجعه حضوری در شهرهای تبریز، تهران و تورنتوی کانادا برای پیگیری امورات خود ندارد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از تسنیم ، ابوالفضل محمدی قدیم در گفت‌وگو با خبرنگاران، از راه اندازی نخستین مرکز شتاب دهی شمال غرب کشور در تبریز خبر داد و اظهار داشت: این مرکز شتابدهی همگامان به دنبال شناسایی ایده‌های نوآورانه و فناورانه است تا با حمایت‌های لازم برای تجاری سازی ایده‌ها تلاش کنیم.

  وی با اشاره به تعدادی از ایده‌های تجاری سازی شده در این شتاب دهنده، گفت: تولید کلید و پریز قابل شست و شو برای اولین بار در جهان، تولید داروهای گیاهی و داروی سرطان پروستات و تنظیم فشار خون و…، دیجیتال مارکتینگ و سرویس فروشگاهی، تولید باک‌های بنزین ارتجاعی، سامانه مدیریت شفاف سازی اکو سیستم‌ها و سامانه خدمات نیابتی ایران از جمله ۱۱ ایده‌ تجاری سازی شده در این شتاب دهنده است.

  مدیر مرکز شتابدهی همگامان تبریز، با تأکید بر اینکه از هرگونه نوآوری و خلق ثروت از دانش حمایت می‌کنیم، افزود: بعد از یکسال تمرکز همگامان در مرکز شتابدهی، دستاوردهای خوبی حاصل شده که امیدواریم با تجاری سازی آنها بخشی از نیازهای کشور را رفع کنیم.

  وی در ادامه در پاسخ به سؤالی در مورد سامانه خدمات نیابتی در ایران و کانادا یا همان خدمات ویژه شهروندی «خوش»، ابراز داشت: در سامانه خدمات نیابتی، اصلی‌ترین هدف، کاهش ترددهای غیر ضروری به ویژه در ایام کرونا است.

  محمدی، کاهش مصرف سوخت، کاهش تصادفات، کاهش ترافیک شهری و… را از جمله مزیت‌های این سامانه خدمات شهروندی عنوان کرد و گفت: اپلیکیشن خوش و شماره تلفن ۱۶۱۲ این سامانه در شهرهای تهران و تبریز و تورنتو کانادا راه اندازی شده و به تدریج در سایر شهرهای کشور هم راه اندازی خواهد شد.

  وی ادامه داد: این خدمت در برگیرنده کلیه سرویس‌های مرتبط با نیازهای شهروندان است که با استفاده از شماره تلفن ۱۶۱۲، نرم افزار خوش و وب سایت خوش خدمات مورد نیاز و درخواست مردم را انجام می‌دهد که شامل خدمات شهروندی، و کلیه خدمات نیابتی اشخاص حقیقی و حقوقی متعلق به بخش‌های دولتی، عمومی و خصوصی کشور است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز