• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 36878
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ۱۲ هزار دانش‌آموز آذربایجانی تحت پوشش کمیته امداد
  دیبا: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه ۱۲ هزار دانش‌آموز در سطح استان تحت حمایت این نهاد است، گفت: ارتقاء شاخص‌های آموزشی و مهارتی مهم‌ترین راه برای مقابله با نسلی شدن فقر است.

  به گزارش خبرگزاری دیبا خبر به نقل از فارس، یونس فاتح با بیان اینکه امسال جشن عاطفه‌ها تحت عنوان «شور عاطفه‌ها با پویش ایران همدل» برگزار می‌شود، اظهار داشت: این رویداد ملی باهدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند و تحت حمایت کمیته امداد استان برگزار می‌شود.

  معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌شرقی، ادامه داد: امسال با شعار «نیازشان واقعی است» به استقبال جشن عاطفه‌ها می‌رویم.

  وی با اشاره به عدم برپایی پایگاه‌های امداد به‌دلیل شرایط کرونایی، گفت: شور عاطفه‌ها با هدف توسعه فرهنگ انفاق و نوعدوستی در سراسر استان به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

  فاتح، به روش‌های مشارکت عمومی برای کمک به تحصیل دانش‌آموزان اشاره کرد و افزود: مردم نیک‌اندیش استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۴۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه، وجوهات خود را ب‌ورت ایمن و سریع پرداخت کنند.

  معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام آذربایجان شرقی با بیان اینکه ۱۲ هزار دانش‌آموز در سطح استان تحت حمایت این نهاد است، یادآور شد: ارتقاء شاخص‌های آموزشی و مهارتی مهم‌ترین راه برای مقابله با نسلی شدن فقر است، از این رو کمیته امداد برنامه ویژه‌ای برای تحصیل فرزندان مددجو دارد.

  شایان ذکر است، «شور عاطفه‌ها» با هدف جذب کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند از ۲۲ شهریورماه آغاز شده و تا ۱۱ مهرماه در سراسر استان ادامه دارد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز