• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 36793
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن ثبت نام خود را تکمیل کنند
  دیبا: معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن در طرح اقدام ملی مسکن استان ثبت نام خود را تکمیل کنند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجانشرقی، مهدی اسحقی نژاد، روز شنبه در گفت و گویی افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن برای تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

  وی اظهار داشت: کلیه متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن که نسبت به ارسال کد ملی خود به صورت پیامکی اقدام کرده و حائز شرایط این تسهیلات شده اند تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۴ شهریور فرصت دارند مدارک خود را تکمیل کنند.

  اسحقی نژاد، ادامه داد: نیازی به حضور متقاضیان در ادارات راه و شهرسازی نیست و صرفا تکمیل مدارک از طریق سامانه مذکور انجام می شود.

  ثبت نام سهمیه مرحله اول «طرح اقدام ملی تولید مسکن» در این استان آذر ماه انجام شد.

  در مرحله اول این طرح ثبت نام برای ۱۱ هزار و ۹ واحد در استان تکمیل شد که از این تعداد ۲ هزار و ۳۵۰ واحد در تبریز و ۶ هزار و ۵۰۰ واحد در شهر جدید سهند و بقیه در سایر شهرهای استان ثبت نام شده است.

  آورده متقاضی در اجرای این طرح تا ۳۰ درصد قیمت تمام شده ساخت واحد بوده و در زمان عقد قرارداد بخشی از آورده از متقاضیان اخذ می شود.

  متقاضیان شهرهای تبریز، اسکو و آذرشهر علاوه بر درخواست استفاده از ظرفیت این طرح در شهرهای خود می توانند از ظرفیت شهر جدید سهند نیز استفاده کنند.

  داشتن حداقل ۵ سال سکونت در شهر مورد تقاضا، متاهل بودن، نداشتن سابقه سکونت ملکی به نام خود و افراد تحت تکفل از فروردین سال ۸۴ تاکنون و عدم استفاده از هیچکدام از امکانات دولتی مانند زمین و یارانه مسکن از ابتدای انقلاب تاکنون از شرایط ثبت نام در این طرح است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز