• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 36566
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی خبر داد
  آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار
  دیبا: مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی گفت: مودیان محترم مالیاتی با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا و تمدید دو ماهه مهلت ارسال اظهارنامه‌های مالیاتی، حداکثر تا ۱۵ شهریورماه سالجاری فرصت دارند، اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار ۱۳۹۹ خود را پرداخت کنند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجانشرقی، غلامرضا شریفی اظهار کرد: مودیان باید اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار ۱۳۹۹ را به صورت الکترونیکی از طریق سامانهwww.evat.ir به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال و مالیات خود را نیز به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

  وی افزود: تسلیم الکترونیکی اظهارنامه‌های مالیاتی در راستای تحقق دولت الکترونیک، تکریم مودیان مالیاتی و اصول اولیه استقرار نظام مالیاتی هوشمند است، لذا با توجه به شیوع ویروس کرونا، مودیان جهت تسلیم اظهارنامه و پرداخت مالیات، نیازی به مراجعه به ادارات امور مالیاتی استان ندارند.

  وی‌ با اشاره به این‌که سامانه ارتباط مردمی۱۵۲۶ زمینه ارتباط سریع و آسان مودیان محترم با کارشناسان مالیاتی است، گفت: سامانه ارتباط مردمی۱۵۲۶ آماده پاسخگویی به سوالات مودیان محترم و دریافت گزارشات فرار مالیاتی است.

  فعالان اقتصادی در صورت عدم ارایه اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی، علاوه بر محرومیت از تسهیلات و معافیت مالیاتی مقرر در قانون، مشمول جرایم قانونی غیرقابل بخشش نیز خواهند شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز