• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 36507
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بهزیستی آذربایجان‌شرقی نوزاد رهاشده را پذیرش می‌کند
  دیبا: مدیر کل بهزیستی آذربایجانشرقی از پذیرش نوزاد رهاشده در یکی از مناطق تبریز را در شیر خوارگاه تحت پوشش این مجموعه خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجانشرقی، فرگل صحاف روز چهارشنبه در گفت و گویی با ارایه توضیحاتی در مورد این نوزاد رها شده در منطقه یاغچیان تبریز، اظهار داشت: حوالی نصف شب گذشته طی تماس مردمی با کلانتری ۲۰ این شهر، اقدامات لازم برای تحویل نوزاد پسر رها شده صورت پذیرفت و بلافاصله راس ساعت ۳۰ دقیقه بامداد تحویل شیرخوارگاه بهزیستی شد.

  وی افزود: این نوزاد یک روزه هم اکنون در صحت و سلامت کامل در شیر خوارگاه بهزیستی تبریز به سر می برد و بهزیستی آذربایجان شرقی نام سجاد را برای این کودک برگزید.

  صحاف با بیان اینکه از این نوع موارد بسیار اندک اتفاق می افتد،  یادآور شد : براساس وظایف و  فرآیند های تعریف شده در بهزیستی، نوزادان رها شده در شیر خوارگاه ها پذیرش می شوند.

  وی خاطرنشان کرد : بر اساس  پروتکل های بهزیستی ویژه نوزادان رها شده در خیابان، در نخستین اقدام برای سلامتی کودک اقدام و مددکاران ذیربط در شیرخوارگاه بهزیستی، شرایط جسمی و سلامتی نوزاد را پیگیری می کنند.

  فرمانده انتظامی شهرستان تبریز اعلام کرد: نوزاد پسری که چند ساعتی از تولدش می‌گذشت شب گذشته در شهرک یاغچیان تبریز توسط ماموران کلانتری ۲۰ پرواز پیدا شد.

  سرهنگ فرهنگ نوروزی افزود: به گفته یکی از شاهدان عینی این نوزاد مقابل آپارتمانی در شهرک یاغچیان تبریز در داخل پتو به حال خود رها شده بود که پس از گزارش ساکنان، تحویل کلانتری منطقه شده و با دستور مقام قضایی تحویل سازمان بهزیستی استان شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز