• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 36485
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان خبر داد
  افزایش ۱۶ درصدی میزان کالای حمل شده توسط ناوگان حمل و نقل بار آذربایجان شرقی
  دیبا: معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش ۱۶ درصدی میزان کالای حمل شده توسط ناوگان حمل و نقل بار آذربایجان شرقی طی پنج ماهه اول سال، گفت: طی این مدت، ناوگان حمل ونقل بار استان بیش از ۹میلیون تن بار جابه جا کرده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجانشرقی، کاظم تیمورزاده اظهار کرد: تعداد بارنامه صادره در این مدت بیش از ۶۲۹هزار برگ بوده که نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ بیش از ۶درصد افزایش داشته است.

  وی افزود: در پنج ماه اول امسال، ناوگان حمل و نقل مسافر استان که تحت تاثیرشیوع ویروس کرونا با محدویت‌ها وممنوعیت‌های سفر روبرو بوده نیز یک میلیون و ۴۶هزار مسافر را با بیش از ۱۵۵هزار و۵۰۰ سفر جابه جا کرده است که این آمارنسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۵۳درصد کاهش داشته است.

  وی ادامه داد: در این مدت، تعداد ۲۲۱۵مورد برخورد با تخلفات اضافه بار انجام شده و ۳۵هزار و۹۰۰ برچسب معاینه فنی برای وسائط نقلیه ناوگان عمومی بار و مسافراستان صادر شده است.

  درحال حاضر تعداد ۲۸۳ شرکت و موسسه حمل و نقل کالا، تعداد ۱۲۰ شرکت و موسسه حمل و نقل مسافری، تعداد ۶۳ شرکت حمل و نقل بین المللی فعال کالا و تعداد شش شرکت حمل و نقل مسافری برون مرزی در استان فعالیت می‌کنند؛ همچنین پنج مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین با شش خط کنترل درآذربایجان شرقی فعال است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز