• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 36458
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی خبر داد؛
  تصویب اعتبار ۶۴۰ میلیارد تومانی برای پروژه‌های دریاچه ارومیه
  دیبا: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از تصویب اعتباری بالغ بر ۶۴۰ میلیارد تومان برای پروژه‌های احیای دریاچه ارومیه در استان‌های آذربایجان شرقی، غربی و کردستان خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجانشرقی ، داود بهبودی در گفت و گو با خبرنگاران در تبریز، اظهار کرد: اعتبارات تصفیه خانه فاضلاب تبریز وابسته به اعتبارات دریاچه ارومیه و از محل ماده ۱۰ حوادث غیرمترقبه است.

  وی افزود: در طی سال‌هایی که به پروژه‌های دریاچه ارومیه بودجه اختصاص یافت این طور نبوده که به طور مشخص مبلغ یک پروژه از قبل تعیین شده باشد؛ بلکه هر سال با توجه به ردیف‌های متمرکزی که برای حوادث در نظر گرفته می‌شود، دبیرخانه ستاد دریاچه، پیشنهادات خود را تنظیم و پس از تصویب تأمین اعتبار می‌شود.

  بهبودی اعلام کرد: هفته گذشته در خصوص پروژه‌های دریاچه ارومیه بالغ بر ۶۴۰ میلیارد تومان اعتبار تصویب شد که به پروژه‌های تصفیه خانه‌های تبریز و ارومیه و سایر پروژه‌ها تعلق گرفته است.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی در عین حال خاطرنشان کرد: امیدواریم با ابلاغ مصوبات ستاد دریاچه و پیگیری دستگاه‌های اجرایی ذیربط این پروژه‌ها به بهره برداری برسد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز