• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 36333
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  صادرات ۹۹ میلیون دلاری تعاونی های آذربایجان‌شرقی
  دیبا: سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی با اشاره به وجود چهار هزار و ۲۰۰ تعاونی فعال در استان، گفت: صادرات تعاونی‌های استان تاکنون ۹۹ میلیون دلار بوده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجانشرقی، حسین فتحی روز سه شنبه در گفت و گویی با اشاره به حمایت این اداره کل از بخش تعاون به عنوان رکن چهارم اقتصاد، خاطرنشان کرد: ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از جمعیت چهار میلیون نفری آذربایجان شرقی عضو تعاونی ها هستند.

  سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: سرمایه بخش تعاون آذربایجان شرقی ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال است.

  فتحی با بیان اینکه حدود ۷۵ درصد جمعیت آذربایجان شرقی عضو تعاونی ها هستند، اظهار کرد: حوزه فعالیت این اداره، کل فرابخشی و مسایل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است و ما به دنبال ارزش آفرینی در تمام بخش ها هستیم.

  سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به اشتغالزایی ۷۷ هزار نفری بخش تعاون، گفت: با همکاری دستگاه های همکار، با وجود تحریم ها کمترین میزان تنش کارگری و واحد مشکل دار را در کشور داریم.

  فتحی با تاکید بر ضرورت تغییر نگرش نسبت به کار و آموزش های کاربردی در حوزه کار، یادآوری کرد: آینده کار دچار تغییرات اساسی است و نیاز به بازنگری و بازتعریف نیروی کار و اشتغال می باشد.

  وی از امضای تفاهم نامه با صتدوق کارآفرینی امید در راستای بهبود فضای کسب و کار خبر داد و گفت: پرداخت تسهیلات برای ۲۰۰ طرح اشتغالزایی در دستور کار قرار گفت.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب