• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 36269
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ۷۵ درصد جمعیت آذربایجان شرقی عضو شرکت تعاونی هستند
  دیبا: سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: بیش از ۷۵ درصد از جمعیت استان عضو شرکت‌های تعاونی و از خدمات بخش تعاون بهره مند هستند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجانشرقی ، حسین فتحی در نشست با نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی پیرامون تکمیل پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شبستر اظهار داشت: با هدف برخورداری آحاد مردم علی‌الخصوص کارگران، کارفرمایان و تعاونگران از امکانات فرهنگی، ورزشی و رفاهی و در راستای ایجاد شور و نشاط و شادابی، در تمامی شهرستان ها یک مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایجاد گردیده است.

   وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اجرای پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی وایقان از توابع شهرستان شبستر افزود: به لحاظ نوسانات موجود در بازار اجرای پروژه از سوی پیمانکار با مشکل مواجه شده است که با وجود پیش بینی های صورت گرفته و تعیین شاخص های تعدیل مقرر شد طی مذاکره با معاونت عمرانی استانداری امکان استمرار فعالیت و اجرا و تکمیل پروژه بررسی و فراهم گردد.
  فتحی در بخش دیگری با اشاره به اینکه بیش از ۷۵ درصد از جمعیت استان عضو شرکت‌های تعاونی و از خدمات بخش تعاون بهره مند می باشند افزود: حوزه عملکرد و فعالیت این اداره کل فرابخشی و مسائل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است و ما به دنبال ارزش آفرینی در تمامی بخش‌ها هستیم.
  وی ادامه داد: با همت و همراهی دستگاه‌های همکار با وجود تحریم های ظالمانه کمترین میزان تنش کارگری و واحد مشکل دار را در کشور داریم وی با تاکید بر ضرورت تغییر نگرش نسبت به کار و آموزشهای کاربردی در حوزه کار خاطر نشان کرد: آینده کار دچار تغییرات اساسی است و نیاز به بازنگری و باز تعریف نیروی کار و اشتغال می باشیم.
  فتحی افزود: مسائل اجتماعی و رفاهی همواره از موضوعات مهمی است که مقام عالی وزارت توجه خاصی به معیشت و رفاه مردم علی الخصوص کارگران و بازنشستگان دارند.
  سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوع شفافیت را یکی از اقدامات مهم و شعار محوری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و تمامی دستگاهها و سازمان‌ها را برای پیوستن به پویش ملی شفافیت فراخواند.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز