• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 36195
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  افزایش مرگ و میر ناشی از حوادث کار در آذربایجان‌شرقی
  دیبا: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که ۳۴ نفر طی چهار ماهه اول سال بر اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خودرا از دست دادند، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۲۱ نفر بود، ۱۳ نفر افزایش یافته است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی آذربایجانشرقی، مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که ۳۴ نفر طی چهار ماهه اول سال بر اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خودرا از دست دادند، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۲۱ نفر بود، ۱۳ نفر افزایش یافته است.

  علی صفائی فرد اضافه کرد: طی چهار ماهه اول سال، تعداد ۴۰۲ نفر نیز بر اثر مصدومیت ناشی از حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد ۱۱ نفر زن و بقیه مرد بودند.

  وی گفت: در تیر ماه امسال نیز پنج نفر به علت حادثه کاری فوت کرده که این آمار درمقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن ۲ نفر کاهش داشته و در همین مدت، ۱۳۴ نفر نیز به علت مصدومیت حوادث کاری به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که ۲ نفر از آنها زن بودند.

  تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری آذربایجان‌شرقی در سال ۹۸ برابر با ۹۶ نفر بود که یک نفر از آنان زن و بقیه مرد بودند؛ تعداد کل مصدومان حوادث کار نیز برابر با هزار و ۳۲۵ نفر بود.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز