• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 36140
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  برگزاری دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌شرقی
  دیبا: دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌شرقی با بخش ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار می‌شود.

  به گزارش دیبا خبر، دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌شرقی با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با هدف شناسایی و معرفی نویسندگان، مترجمان و ناشران فعال و ارتقای سطح کیفی نشر استان، حمایت و تشویق مولفان، مترجمان، مصححان و متخصصان کتاب استان برای خلق آثار مکتوب جدید و تقویت شاخص کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

  بر اساس این فراخوان، از پدیدآورندگان، مترجمان و ناشران دعوت می‌شود کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه کتاب سال ارسال کنند.

  آثار ارسالی به این جایزه باید برای نخستین‌بار در سال ۱۳۹۸ و در بازه زمانی اول فروردین‌ماه تا ۲۹ اسفند منتشر شده باشند، همچنین آثار ارسالی نباید کمک‌درسی و افست باشند.

  آثار ارسالی به دبیرخانه دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی باید دارای برگه اعلام وصول باشند و آثار باید در ۲ نسخه به دبیرخانه کتاب سال تحویل داده شود. آثار دریافت‌شده بازگردانده نخواهد شد.

  آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌شرقی تا ۱۰ شهریورماه سال جاری است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جایزه به نشانی تبریز، نرسیده به چهارراه آبرسانی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، اداره امور فرهنگی، دبیرخانه جایزه کتاب سال استانی ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۳۵۷۸۴۰ تماس بگیرند.

  برگزیدگان این جایزه در هفته کتاب معرفی و تجلیل خواهند شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز