• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 35964
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در بستان‌آباد تسریع شود
  دیبا: نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی خواستار تسریع در حل مشکل احداث ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی در این شهرستان شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی آذربایجانشرقی، غلامرضا نوری روز چهارشنبه با اشاره به پوشش ۵۰ درصدی بیمه تامین اجتماعی در شهرستان بستان آباد گفت: متاسفانه درمانگاه تامین اجتماعی در این شهرستان وجود ندارد.

  وی افزود: عملیات احداث درمانگاه تامین اجتماعی بستان آباد سه سال پیش با حضور وزیر وقت رفاه و تامین اجتماعی آغاز شد، اما به دلیل مشکل معارض زمین ، هنوز هیچ اقدامی برای ساخت آن نگرفته است.

  وی ادامه داد: متاسفانه مردم برای دریافت کوچک ترین خدمات درمانی مجبورند به مرکز استان مراجعه کنند که این موضوع باعث خطرات جانی و مالی برای مردم شده است.

  وی تشریح کرد: درمانگاه تامین اجتماعی از نیازهای اساسی مردم شهرستان است و باید عملیات اجرایی آن تسریع شود. 

  عملیات احداث درمانگاه تامین اجتماعی بستان آباد ۱۵ آبان ۱۳۹۶ با حضور وزیر وقت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین اداری مالی و حقوقی وامور مجلس سازمان تامین اجتماعی و مسئولان محلی آغاز شد.

  در آن زمان اعلام شد که درمانگاه تامین اجتماعی بستان آباد در زمینی به وسعت سه هزار مترمربع و با اعتبار پیش‌بینی شده ۷۰ میلیارد ریال احداث خواهد شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز