• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 35916
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  انتصاب سرپرست امور سینمایی حوزه هنری آذربایجان‌شرقی
  دیبا: فرهاد باغشمال به عنوان سرپرست امور سینمایی حوزه هنری آذربایجان‌شرقی منصوب شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی حوزه هنری آذربایجانشرقی، آئین تودیع و معارفه سرپرست امور سینمایی حوزه هنری آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

  در این آئین، سیدمحمدحسین بلاغی رئیس حوزه هنری استان با اشاره به ظرفیت و کارکرد سینما در جهان اظهار کرد: سینما در حوزه فرهنگ‌سازی و جریان سازی نقش بسزایی را در جامعه ایفا می‌کندکه در این راستا سرمایه گذاری‌های عظیمی در جهان صورت می‌گیرد.

  او افزود: حوزه هنری نیز در سال‌های اخیر، در این راستا اقدامات مطلوبی در خصوص سخت‌افزاری و نرم افزاری سینما‌ها صورت داده که می‌توان به افتتاح پردیس فرهنگی سینمایی قدس و همچنین پروژه بازسازی پردیس سینمایی ۲۹ بهمن تبریز اشاره کرد.

  او  با اشاره به ضرورت برندسازی سینما تصریح کرد: سینما‌های حوزه هنری در استان به سینمای خانواده با محیطی سالم و فرهنگی مطرح هستند و باید تلاش ویژه‌ای درجهت پاتوق سازی فرهنگی و حضور نسل جوان و آینده ساز در آن صورت‌گیرد.

  رئیس حوزه هنری استان  در ادامه بر لزوم ورود جدی به مسئله پردیس شهرستان‌های استان تأکید کرد و گفت: امیدواریم در مسئله احداث و راه اندازی پردیس‌های سینمایی در شهرستان‌های مراغه، جلفا، سراب و مرند ورود ویژه‌ای صورت گیرد.

  گفتنی است، با حکم مدیرعامل مؤسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز، «فرهاد باغشمال» به عنوان سرپرست امور سینمایی حوزه هنری استان آذربایجان‌شرقی منصوب شد.

  باغشمال، روزنامه‌نگار، از چهره‌های فرهنگی تبریز و کارشناس ارشد مدیریت مالی است.

  او مدیرعامل گروه رسانه‌ای طوبی است و در سال‌های اخیر مدیرمسئول هفته‌نامه آذرپیام بوده‌است.

  همچنین در این مراسم، از جواد خازنی  مدیر سابق امور سینمایی حوزه نیز قدردانی شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب