• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 35816
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیر خانه مطبوعات آذربایجان شرقی:
  برگزیدگان رویداد رسانه‌ای آذربایجان‌شرقی «تب‌ریز» معرفی می‌شوند
  دیبا: مدیر خانه مطبوعات آذربایجان شرقی گفت: داوری آثار رسیده به رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی (تب‌ریز) به پایان رسیده و در آستانه روز خبرنگار از آثار برگزیده تجلیل خواهد شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات آذربایجانشرقی ، مرتضی شفیعی اظهار داشت: پس از انتشار فراخوان رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی (تب‌ریز)، شاهد استقبال گسترده اصحاب رسانه استان بودیم که بیش از ۳۰۰ اثر با موضوع رویداد و در محورهای تعریف شده به دبیرخانه واصل شد.

  مدیر خانه مطبوعات آذربایجان شرقی ادامه داد: آثار رسیده در بخش‌های گزارش، یادداشت و مقاله، مصاحبه – گفتگو، گزارش تصویری و عکس خبری، تیتر، اینفوگرافیک و چند رسانه‌ای بوده که بیشترین آثار مربوط به بخش مصاحبه و گزارش بوده است.

  وی با بیان این‌که داوری آثار رسیده به رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی (تب‌ریز) به پایان رسیده و در آستانه روز خبرنگار از آثار برگزیده تجلیل خواهد شد، گفت: قرار است همزمان با این مراسم از کادر درمانی استان نیز به دلیل مجاهدت در عرصه مقابله با ویروس کرونا تجلیل به عمل آید.

  دبیر اجرایی رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی افزود: داوری آثار رسیده بر عهده آقایان فرهاد باغشمال، صابر قاضی، حامد عاطفی‌فر و نقی فرشباف بوده که همگی از فعالان برجسته رسانه‌ای استان و تحصیل‌کرده در عرصه رسانه و ارتباطات هستند.

  شفیعی ادامه داد: کرونا؛ امید بخشی و آگاهی بخشی در جامعه، فرهنگ سازی بهداشت فردی و اجتماعی، تبیین جانشفانی کادر بهداشتی و درمانی استان، اقدامات گروه‌های جهادی و ستاد مقابله با کرونا در استان، پاسخ به شایعات دوران مقابله با کرونا، دوران پساکرونا و راهکارهای تحقق شعار سال (جهش تولید) محورهای این رویداد رسانه‌ای بوده است.

  گفتنی است، رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی با عنوان «تب‌ریز» به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان شرقی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز