• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 35785
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه مسکن فرآیند ثبت‌نام را تکمیل کنند
  دیبا: معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: مستاجران و متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن برای تکمیل فرآیند ثبت‌نام اقدام کنند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجانشرقی، اسحقی نژاد  معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: پیرو ثبت نام پیامکی برای پرداخت تسهیلات کمک ودیعه مسکن به مستاجران، متقاضیانی که به صورت پیامکی برای دریافت این تسهیلات ثبت نام کرده اند، باید برای تکمیل فرآیند ثبت نام به سامانه tem.mrud.ir مراجعه کنند.

  او گفت: متقاضیان باید با توجه به آخرین رقم سمت راست از کد ملی از ساعت ۱۱ صبح روز‌های مشخص شده با مراجعه به این سایت نسبت به تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.

  اسحقی نژاد گفت: متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آن‌ها «۴» است برای تکمیل فرآیند روز ۱۴ مرداد، متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آن‌ها «۲و ۳» است ۱۵ مرداد، متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آن‌ها «۱» است ۱۶ مرداد و متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آن‌ها «۵»، «۶» و «۷» است ۱۷ مرداد به این سایت مراجعه کنند.

  او گفت: متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آن‌ها «۰»، «۸»، «۹» است ۱۸ مرداد و همه متقاضیان جامانده ۲۰ مرداد نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنند.

  در قالب طرح ودیعه مسکن در تهران ۵۰ میلیون تومان، کلانشهر‌ها ۳۰ میلیون تومان و در سایر شهر‌ها ۱۵ میلیون تومان وام با سررسید یک‌ساله به مستاجران پرداخت می‌شود.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب