• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 35620
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  توزیع ۲۵۰۰ عدد ماسک رایگان توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز
  دیبا: گروهی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در راستای اطلاع رسانی برای پیشگیری از بیماری کرونا اقدام به توزیع ۲۵۰۰ عدد ماسک رایگان در بین مردم و آموزش پروتکل‌های بهداشتی در منطقه رضوان شهر تبریز کردند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مسئول کانون‌های دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفت‌وگویی هدف از این اقدام را جلب توجه عموم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دعوت از مردم برای استفاده از ماسک عنوان کرد.

  عرفان نظام دوست با اشاره به تلاش به منظور خرید ماسک برای قشر کم درآمد به کمک خیران و دانشجویان، بیان کرد: این ماسک‌ها در بین قشر آسیب دیده و ضعیف، کودکان کار و رانندگان تاکسی توزیع می‌شود.

  وی ادامه داد: این اقدام در قالب کمپین کروما هر هفته تکرار شده و هر بار راهپیمایی با مضمون دعوت از مردم برای استفاده از ماسک و انعکاس تلاش‌ها و خستگی و زحماتی که کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا متحمل می‌شوند، در مناطق مختلف برگزار می‌شود.

  نظام دوست متذکر شد: این کمپین با همکاری حدود ۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و اعضای سازمان مردم نهاد امیدسازان راه سلامت و با همراهی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود و دانشجویان تهیه راهپیمایی در حالیکه شیلد و گان به تن دارند، اقدام به آموزش پروتکل‌های بهداشتی و صحبت با رهگذران و ساکنان منطقه می‌کنند.

  وی در بخش پایانی سخنانش از ادامه این کمپین طی شش هفته آینده خبر داد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز