• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 35543
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رتبه نخست آذربایجان شرقی در راه اندازی واحدهای تولیدی جدید
  دیبا: معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از راه اندازی ۶۰ واحد جدید تولیدی و ۷۵ طرح توسعه در این استان در چهار ماهه نخست سال جهش تولید خبر داد و گفت: در زمینه راه اندازی واحدهای تولیدی جدید رتبه نخست کشور را داریم.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت و معدن و تجارت آذربایجانشرقی ، نادر اصغرپور روز دوشنبه با اشاره به اینکه راه اندازی طرح های یاد شده در سال جاری همسو با برنامه تعمیق و توسعه ساخت داخل می باشد، گفت: این ۶۰ واحد جدید تولیدی با سرمایه گذاری بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان و اشتغال جدید یکهزار نفر درچهار ماهه سال جهش تولید راه اندازی شده است.

  وی افزود: عمده طرح های راه اندازی شده جدید در زمینه های ماشین آلات و تجهیزات و وسایل نقلیه می باشند.
  معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صمت استان همچنین از راه اندازی ۷۵ طرح توسعه واحدهای صنعتی با سرمایه گذاری بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان در سال جاری خبر داد و گفت: سرمایه گذاری در طرح های توسعه ای استان منجر به افزایش اشتغال یکهزار و ۲۰۰ نفری و کسب رتبه دوم کشوری شده است.
  وی افزود: عمده طرح های توسعه ای راه اندازی شده در زمینه صنایع غذایی و آشامیدنی، محصولات شیمیایی، لاستیک، پلاستیک، ماشین آلات و تجهیزات همسو با مزیت های نسبی استان و توانمندی های واحدهای صنعتی استان می باشد.
  اصغرپور از بازگشت واحدهای تعطیل و راکد به چرخه تولید به عنوان اولویت سازمان صمت استان یاد کرد و گفت: در همین راستا فعالیت تعداد ۳۰ واحد تولیدی تعطیل شده در داخل شهرک های صنعتی استان به منظور صیانت از اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر تداوم یافت.
  آذربایجان شرقی بیش از چهار هزار واحد تولیدی کوچک و بزرگ دارد.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز