• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 35384
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  افزایش مرگ و میر ناشی از حوادث کار در آذربایجان شرقی
  دیبا: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی با بیان این‌که ۲۹ نفر طی سه ماهه اول سال‌جاری بر اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خود را از دست داده اند، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته نزدیک به دو برابر افزایش یافته است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی آذربایجانشرقی، علی صفائی‌فرد در خصوص علت فوت این افراد، تشریح کرد: ۱۰ نفر به علت سقوط از بلندی، چهار نفر براثر برخورد جسم سخت، سه نفر براثر برق گرفتگی، یک نفر بر اثر سوختگی و یک نفر دیگر نیز به علت خفگی جان خود را از دست داده‌اند.

  وی اضافه کرد: طی این مدت، تعداد ۲۶۸ نفر نیز بر اثر مصدومیت ناشی از حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد ۹ نفر زن و بقیه مرد بودند.

  وی گفت: در خرداد ماه سال‌جاری، ۱۰ نفر به علت حادثه کاری فوت کرده‌اند که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، پنج نفر افزایش داشته است. همچنین، ۱۲۱ نفر نیز به علت مصدومیت حوادث کاری به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که چهار نفر از آنها زن بودند.

  صفائی‌فرد تاکید کرد: تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال ۹۸ برابر با ۷۸ نفر بود که ۲۵ نفر از آنان زن و بقیه مرد بودند؛ همچنین تعداد کل مصدومان حوادث کار مراجعه کننده نیز برابر با هزار و ۳۲۵ نفر بود که از این تعداد ۳۵ نفر زن و هزار و ۲۹۰ نفر مرد بودند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب