• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر : 35151
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد
  احتمال برخورد تنبیهی در آذربایجان شرقی با کسانی که ماسک نمی‌زنند
  دیبا: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، از احتمال برخورد تنبیهی و در نظر گرفتن قوانین مجازاتی در آذربایجان شرقی با کسانی که ماسک نمی‌زنند، خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، عباسعلی درستی در گفت‌وگویی با تاکید بر ضرورت استفاده از ماسک و پروتکل‌های بهداشتی اظهار کرد: سیاستگذاران کشور برای احترام به مردم تاکنون تنبیه و مجازاتی برای کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، در نظر نگرفته و تنها به گفتن اینکه «استفاده از ماسک اجباری بوده» اکتفا شده است.

  وی متذکر شد: اگر شرایط ادامه پیدا کند، ممکن است روزهای آتی اخباری در مورد در نظر گرفتن تنبیه، مجازات و آیتم‌های جریمه‌ای بشنویم که امیدواریم کار به آنجا نرسد.

  وی گفت: افرادی که به وظیفه ملی و همگانی توجه نمی‌کنند، نه تنها سلامتی خودشان، بلکه با رفتارشان سلامتی دیگران را هم به خطر می‌اندازند.

  درستی خاطرنشان کرد: سهل انگاری برخی هم استانی‌ها باعث شد تا بیماری کووید۱۹ در آذربایجان شرقی بیش از سایر استان‌ها باشد و این بسیار خطرناک است.

  وی در خاتمه از افزایش تعداد مبتلایان بستری جوان در بیمارستان‌های آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: کووید۱۹ تمامی مشاغل و تمامی سنین اعم از کودک و نوجوان را گرفتار می‌کند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز